Majdan Sieniawski-dachowanie samochodu

16 kwietnia 2019 r. około godziny 16.15 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej 835. Po przyjeździe zastępu OSP Majdan Sieniawski potwierdziła się treść zgłoszenia. Samochód osobowy po dachowaniu znajduje się poza drogą , poszkodowany z samochodu osobowego znajduje się poza pojazdem ( przytomny ). Działania polegały na udzieleniu
przez ratowników z OSP Majdan Sieniawski kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu , która polegała na stabilizacji odcinka szyjnego i założeniu opatrunków. Po przyjeździe na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego poszkodowany został przekazany do karetki. W działaniach również brały udział jednostki z JRG Przeworsk i OSP Sieniawa. Przyczyny zdarzenia sprawdza Policja.

Opracował: mł.bryg. Tomasz Dzień, KP PSP Przeworsk
Zdjęcia: KP PSP Przeworsk

W związku z zagrożeniem epidemicznym SARS-CoV-2 oraz w trosce o dobro interesantów, jak również pracowników Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku, zwracamy się z apelem o ograniczenie wizyt w KP PSP w Przeworsku do niezbędnego minimum.
Prosimy o kontakt wykorzystując dostępne drogi elektroniczne tj.:
• drogą elektroniczną: kpprzeworsk@podkarpacie.straz.pl
• telefonicznie w godzinach pracy komendy
tj. od 7:30 do 15:30 – tel. 166487781